Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Chińczycy szkolą się na Su-35?

Lotnictwo wojskowe, 16 stycznia 2015

Według dziennika Want China Times pierwsza grupa pilotów z ChRL rozpoczęła szkolenie na samolotach Su-35S.

Nieoficjalne doniesienia mówią, że Rosja zgodziła się na sprzedaż ChRL samolotów Su-35S / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Jak informuje dziennik Want China Times, do niewymienionego z nazwy ośrodka szkoleniowego WWS FR przybyła już pierwsza grupa pilotów wojsk lotniczych ChRL, którzy przejdą szkolenie na samolotach wielozadaniowych Su-35S (12 Su-35S dla WWS w 2013 , 2013-12-25). Według gazety oznacza to, że Moskwa i Pekin osiągnęły wreszcie porozumienie w sprawie sprzedaży w/w samolotów.

Powołując się na rosyjską telewizję Zwiezda, dziennik donosi, że ostateczna umowa dotyczącą zakupu 24 Su-35S przez Chiny ma być podpisana najprawdopodobniej 19 maja. Dostawy samolotów mają rozpocząć się w 2016.

Sprzedaż silników Saturn 117S z wektorowaniem ciągu w trzech płaszczyznach i uzbrojenia przeznaczonego dla rosyjskich samolotów ma być przedmiotem oddzielnych porozumień. Co więcej, Chińczycy chcą, aby były one przekazane wcześniej, przed odbiorem Su-35S. Dostęp do zastosowanych w silnikach i pociskach rakietowych najnowszych rosyjskich technologii pozwoliłby Chińczykom na znaczne przyspieszenie prac rozwojowych związanych z nowymi myśliwcami –  J-20 (Czwarty J-20 oblatany, 2014-07-30) i FC-31 (Zhuhai 2014: FC-31 dla Pakistanu, 2014-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.