Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CIT zamawia A321ceo

Lotnictwo cywilne, 03 kwietnia 2015

Przedsiębiorstwo leasingowe CIT Aerospace podpisało umowę zakupu 5 samolotów A321ceo.

Dzięki najnowszej umowie liczba A321ceo zamówionych przez CIT Aerospace wzrosła do 10 / Rysunek: Airbus

Airbus i CIT Aerospace zawarły umowę w sprawie sprzedaży 5 samolotów wąskokadłubowych A321ceo (current engine option). Ich dostawy rozpoczną się w 2016.

Poprzednio przedsiębiorstwo leasingowe z USA zamówiło samoloty tego typu podczas ubiegłorocznego salonu w Farnborough (Farnborough 2014: Zamówienia Airbusa i Boeinga , 2014-07-18). Porozumienie dotyczyło także 5 A321-200ceo.

Łączna liczba zamówionych przez CIT Aerospace samolotów z rodziny A320, które dostarczy mu koncern z Tuluzy to 205. Obejmuje ona 55 statków powietrznych w wersji ceo i 150 w wersji neo.

Jak podaje Airbus, dotychczas zamówiono ponad 11 500 samolotów z rodziny A320 ceo / neo (9000 Airbusów, 2015-03-23). Z liczby tej dostarczono ponad 6400. Są one używane przez 400 operatorów na całym świecie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra