Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czesi chcą kupić Glocki

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 16 stycznia 2016

Czeskie ministerstwo obrony poinformowało o zapotrzebowaniu na 421 pistoletów samopowtarzalnych Glock 17 w wersjach bojowych i szkolnych.

Komandos czeskiej 601. Grupy sił specjalnych (601. skupina speciálních sil) z austriackim pistoletem Glock 17 / Zdjęcie: 601 skss

Czesi chcą kupić 390 pistoletów Glock 17 Gen3 RTF2 oraz 31 modeli szkolnych wraz z dodatkowymi akcesoriami. Broń zasilana nabojem 9 mm x 19 (9 mm Parabellum) ma trafić do jednostek specjalnych (Więcej czeskich komandosów, 2015-06-06).

Ciekawostką jest, że Czesi nie zdecydowali się na zakup najnowszego modelu model G17 Gen4 (46,6 tys. pistoletów dla Słowacji, 2015-12-25; Glocki dla Nowej Zelandii, 2015-12-01), a chcą pozyskać pistolet generacji wcześniejszej. Kupiona broń ma być dostarczona do jednostki wojskowej 5512 w miejscowości Stepanov.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.