Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mi-171 VIP dla Ugandy

Lotnictwo cywilne, 09 lutego 2016

Rząd Ugandy odebrał śmigłowiec Mi-171E przeznaczony do przewozu VIP-ów.

Mi-171E przeznaczony do przewozu ugandyjskich VIP-ów został zakupiony w ub. r. / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

W ramach modernizacji floty wiropłatów rząd Ugandy odebrał kolejny nowy śmigłowiec (Śmigłowce dla policji Ugandy, 2015-12-18). Tym razem jest to Mi-171E przeznaczony do przewozu najważniejszych osób w państwie. Jego dostawcą jest rosyjski holding Wiertalioty Rossii, a producentem – zakłady w Ułan-Ude.

W kabinie ugandyjskiego śmigłowca zabudowano 12 foteli klasy biznes ze skórzanymi obiciami i meble z drewna wysokiej jakości. Na ścianach i suficie zamontowano tapicerkę zmniejszającą poziom odczuwanego hałasu i drgań. Pasażerowie mają też do dyspozycji system rozrywki audio-wideo. W dalszej części kabiny rozmieszczono garderobę, kuchnię, toaletę i przedział bagażowy.

Śmigłowiec wyposażono też w drzwi ze schodami, ułatwiające wsiadanie i wysiadanie. Komfort lotu zwiększa nowa instalacja klimatyzacji, o zmniejszonej masie i gabarytach.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa lotu ugandyjski Mi-171E został wyposażony w nowoczesne przyrządy pilotażowo-nawigacyjne, przystosowane do wykonywania lotów niezależnie od warunków atmosferycznych i pory doby, z użyciem okularowych wzmacniaczach obrazu (NVG). Zabudowano także układ ostrzegający o bliskości ziemi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.