Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Eurowings zwiększają zatrudnienie

Lotnictwo cywilne, 10 marca 2016

Niemieckie linie zamierzają zatrudnić 700 osób, głównie pilotów i personel pokładowy.

W br. zatrudnienie w Eurowings ma znaleźć 700 pracowników / Zdjęcie: Eurowings

Do końca br. niemieckie linie Eurowings zamierzają zatrudnić 700 osób. Przeważającą większość z nich stanowić mają piloci i personel pokładowy. Jak mówi prezes Karl Ulrich Garnadt, pozwoli to na przekształcenie się towarzystwa w drugi filar grupy Lufthansa i skuteczną rywalizację z dominującymi na rynku przewozów niskokosztowych liniami easyJet i Ryanair (36 Airbusów dla easyJet, 2015-11-18, Ryanair dla biznesmenów, 2016-03-10).

Oprócz tego do marca 2017 Eurowings mają dysponować 23 nowych Airbusami A320, o pojemności 180 miejsc. Zastąpią one 90-miejscowe Bombardiery CRJ 900. Natomiast do końca br. flota dalekodystansowa Eurowings zwiększy się z 2 do 6 A330-200. Plany rozwoju zakładają m. in. utworzenie nowych baz na terenie Europy. Pierwszą z nich jest Wiedeń.

Według oficjalnych informacji obłożenie rejsów dalekiego zasięgu, wykonywanych przez Eurowings wynosi ponad 90%. W najbliższych miesiącach do siatki zostaną dodane nowe połączenia, m. in. do Bangkoku i Phuket w Tajlandii, Puerto Plata i Punta Cana w Republice Dominikany, na Mauritius oraz do Miami i Bostonu (Start nowych Eurowings, 2015-03-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.