Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy komercyjny lot A380 do Rio de Janeiro

Lotnictwo cywilne, 24 sierpnia 2016

W porcie lotniczym Rio de Janeiro-Galeão wylądował po raz pierwszy największy samolot komunikacyjny świata, Airbus A380.

Międzynarodowy port lotniczy Rio de Janeiro-Galeão oferuje 3 stanowiska przystosowane do obsługi samolotów komunikacyjnych A380 / Zdjęcie: Airbus

Pierwszy lot komercyjny do międzynarodowego portu lotniczego Rio de Janeiro-Galeão został wykonany w związku z zakończonym niedawno Igrzyskami Olimpijskimi. Należący do Air France A380 wylądował na brazylijskim lotnisku 22 sierpnia o 20:05 czasu lokalnego, a następnie został powitany tradycyjnym salutem wodnym (Nagrody Skytrax dla Air France, 2016-07-15).

Rio de Janeiro-Galeão stało się w ten sposób czwartym w Ameryce Pd. portem przystosowanym do obsługi największych samolotów komunikacyjnych świata. Pozostałe to Meksyk-Benito Juarez, Sao Paulo-Guarulhos i Cancun International Airport. Na całym świecie aż 230 portów lotniczych ma infrastrukturę odpowiednią do takich zadań (A380 Emirates poleci do Kantonu, 2016-08-12, A380 do Johannesburga, 2016-07-29, Dwa A380 na trasie do Mediolanu , 2016-07-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra