Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nagrody Skytrax dla Air France

Lotnictwo cywilne, 15 lipca 2016

Air France i KLM poprawiły swoją pozycję wśród 100 najlepszych linii lotniczych na świecie, awansując odpowiednio na 14. i 24. pozycję w rankingu Skytrax. Air France otrzymały też 2 nagrody.

W kategorii Najlepsze udogodnienia w Klasie Pierwszej linia Air France otrzymała pierwszą nagrodę Skytrax za udogodnienia oferowane w kabinie La Première / Zdjęcie: Air France

Przedsiębiorstwo konsultingowe Skytrax każdego roku ocenia szereg elementów zawiązanych z transportem lotniczym. Statuetki World Airline Awards przyznawane są przewoźnikom lotniczym na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród podróżnych z całego świata (Emirates najlepszymi liniami na świecie , 2016-07-13). W tegorocznym plebiscycie Air France i KLM zostały wyróżnione wśród 100 najlepszych linii lotniczych na świecie. Air France uplasowały się na 14. miejscu, awansując o 26 miejsc w ciągu ostatnich 3 lat, a KLM na 24. miejscu, awansując o 13 miejsc w ciągu ostatnich 3 lat.

Ponadto Air France otrzymały dwie nagrody. Restauracja w poczekalni Klasy Pierwszej (La Première) i menu sygnowane przez szefa kuchni Alaina Ducasse na paryskim lotnisku Charles de Gaulle zdobyły laury w kategorii Najlepsza na świecie usługa restauracyjna w saloniku Klasy Pierwszej. Wspomniany salonik biznesowy Air France jest światowym wzorcem jakości usług, oferując wyśmienite dania kuchni francuskiej. Restauracja w serwuje szeroki wybór dań i najlepsze wina z piwnic Air France. Klienci mają tu również do dyspozycji bar z dużym wyborem wyśmienitych koktajli.

Natomiast wyróżnienie w kategorii Najlepsze udogodnienia w Klasie Pierwszej otrzymał zestaw kosmetyków i akcesoriów podróżnych oferowany gościom w kabinie La Première, składający się z luksusowej kosmetyczki zaprojektowanej przez Givenchy i zestaw akcesoriów podróżnych wraz z piżamą. Każdy z pasażerów La Première otrzymuje od obsługi samolotu skórzaną kosmetyczkę, którą można uznać za egzemplarz kolekcjonerski. Zawiera ona wiele luksusowych kosmetyków i inne przedmioty przydatne w podróży. W trakcie całego lotu pasażerowie mają do dyspozycji także inne kosmetyki marki Givenchy. Podróżni otrzymują też wykonaną z najlepszej jakości bawełny piżamę, w eleganckiej torebce, wraz z innymi akcesoriami do snu, takimi jak kapcie, skarpetki, łyżka i pokrowiec do butów. Dwa razy do roku, AIr France wprowadza nowy model swojego zestawu akcesoriów podróżnych.

W klasie La Première, najbardziej luksusowej, jaką oferuje Air France, znajduje się 9 foteli zapewniających wygodę i prywatność. Goście La Première oczekują na start w luksusowych poczekalniach i są dowożeni limuzyną wprost do samolotu. Pasażerowie mają do dyspozycji na pokładzie m.in. dedykowaną załogę i wykwintne menu, skomponowane przez szefów kuchni nagradzanych gwiazdkami Michelina, a wcześniej – osobistą asystę, która towarzyszy im od chwili przybycia na lotnisko aż do wejścia do samolotu (Nowe samoloty na trasach Air France-KLM , 2016-06-10, Nowe kabiny Air France, 2014-07-01).

Przyznane nagrody są uhonorowaniem wysiłków wszystkich pracowników Grupy zmierzających do stałego doskonalenia naszych usługi w trosce o komfort podróżnych. Nagrody te dedykuję zarówno naszym klientom, jak i całej załodze Air France KLM – powiedział Jean-Marc Janaillac, prezes Air France-KLM.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.