Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Zumwalt w linii

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 15 października 2016

Dziś US Navy przyjmie do służby nowoczesny niszczyciel rakietowy USS Zumwalt.

USS Zumwalt zostanie dziś oficjalnie przyjęty do służby. Okręt będzie stacjonował w San Diego i prowadził działania operacyjne na Pacyfiku / Zdjęcie: USN

Ceremonia przyjęcia do służby USS Zumwalt (DDG 1000), typu Zumwalt, odbędzie się w Baltimore na terenie stanu Maryland. Udział w uroczystości wezmą przedstawiciele dowództwa US Navy oraz członkowie załogi jednostki. Po kilku dniach okręt ponownie wyjdzie w morze i wznowi podróż do portu macierzystego Naval Base San Diego w Kalifornii.

Na początku września USS Zumwalt opuścił stocznię General Dynamics Bath Iron Works w stanie Maine (USS Zumwalt w drodze do San Diego, 2016-09-08). W drodze do San Diego okręt odwiedził m.in. Naval Station Norfolk w Wirginii, gdzie przeszedł krótki przegląd naprawczy (Naprawa USS Zumwalt, 2016-09-22). USS Zumwalt powinien dotrzeć do Kalifornii pod koniec br.

USS Zumwalt jest pierwszym z serii 3 niszczycieli rakietowych typu Zumwalt zamówionych przez US Navy. Obecnie w Bath trwają prace nad pozostałymi 2 jednostkami: USS Michael Monsoor (DDG 1001, Chrzest USS Michael Monsoor, 2016-06-23) i USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002, Rozwój Zumwaltów, 2016-02-12). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.