Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stępka pod USS Lyndon B. Johnson

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 lutego 2017

Przed kilkoma dniami położono stępkę pod niszczyciel rakietowy USS Lyndon B. Johnson.

W poniedziałek symbolicznie zapoczątkowano budowę ostatniego niszczyciela rakietowego typu Zumwalt / Rysunek: USN

W poniedziałek odbyła się ceremonia położenia stępki pod niszczyciel rakietowy USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002), typu Zumwalt. Uroczystość zorganizowano w stoczni General Dynamics Bath Iron Works w Bath, w stanie Maine. Okręt zostanie nazwany dla uhonorowania 36. prezydenta USA. Gośćmi honorowymi uroczystości były córki zmarłego przywódcy, Lynda Johnson Robb i Luci Baines Johnson, które zostaną matkami chrzestnymi jednostki.

USS Lyndon B. Johnson jest 3. i ostatnim z serii niszczycieli rakietowych typu Zumwalt, zamówionych przez US Navy. Konstrukcja okrętu ukończona jest w 60%. Producent przygotował już większość modułów kadłuba i nadbudówki jednostki. Wkrótce rozpocznie się ich scalanie.

Pierwszą z jednostek typu Zumwalt, USS Zumwalt (DDG 1000), przyjęto do służby pod koniec ub.r. (USS Zumwalt w linii, 2016-10-15). Niszczyciel dotarł już do portu macierzystego w San Diego (USS Zumwalt po naprawie, 2016-12-07). Obecnie w Bath trwają prace nad 2. z okrętów, USS Michael Monsoor (DDG 1001, Chrzest USS Michael Monsoor, 2016-06-23). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.