Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Amerykańsko-filipiński patrol bojowy

Marynarka wojenna, 03 lipca 2017

Okręty US Navy i marynarki wojennej Filipin przeprowadziły wspólny patrol bojowy na Morzu Sulu.

USS Coronado prowadził patrol bojowy na Morzu Sulu wspólnie z filipińską fregatą / Zdjęcie: USN

Przed kilkoma dniami zakończono amerykańsko-filipiński patrol bojowy. W akcji uczestniczył okręt USS Coronado (LCS 4), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS, USS Coronado z Cam Ranh, 2017-06-13) oraz filipińska fregata BRP Ramon Alcaraz (PF 16), typu Gregorio del Pilar. Operację przeprowadzono na Morzu Sulu.

Przed rokiem USS Coronado skierowano do Azji Południowo-Wschodniej w ramach pierwszej misji bojowej. Okręt na stałe stacjonuje w Changi Naval Base w Singapurze i regularnie prowadzi działania operacyjne na lokalnych akwenach, współpracując z siłami morskimi lokalnych sojuszników USA.

BRP Ramon Alcaraz jest jedną z trzech fregat typu Gregorio del Pilar w składzie marynarki wojennej Filipin. Manila otrzymała okręty w ramach amerykańskiej pomocy wojskowej (Amerykańsko-filipińskie patrole, 2016-04-14). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.