Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot A220-300 dla EgyptAir

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 26 sierpnia 2019

W zakładach Airbusa w kanadyjskim Mirabel 23 sierpnia oblatano pierwszy z samolotów A220-300, przeznaczonych dla linii lotniczych EgyptAir. Lot trwał ok. 2,5 h. Obecnie trwa ostatni etap doposażenia samolotu, poprzedzający jego dostawę do odbiorcy.

Pierwszy A220-300 ma niebawem trafić do rąk pilotów EgyptAir / Zdjęcie: Airbus 

W najbliższych tygodniach samolot zostanie przebazowany do hubu EgyptAir w Kairze. A220 w konfiguracji dla egipskiego przewoźnika są przystosowane do przewozu 134 podróżnych. Linie przewidują, że zastąpią one używane obecnie Embraery 170 (Do Egiptu na biopaliwie , 2019-07-25).

Aktualnie 5 linii lotniczych eksploatuje ponad 80 samolotów z rodziny A220. Obsługują one połączenia regionalne i międzykontynentalne w Azji, Ameryce, Europie i Afryce (EgyptAir kupują CS300, 2017-11-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.