Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Londyn inwestuje w Foxy

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 08 października 2020

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii przyznało Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) kontrakt na modernizację i utrzymanie floty wozów rozpoznania skażeń Fox 6x6 (odmiana transportera Fuchs, 40 lat Fuchsa, 2020-04-30). Wartość umowy wyniosła 16 mln GBP.

Wielka Brytania otrzymała 11 poniemieckich Fuchsów w 1990 przed pierwszą wojną nad Zatoką Perską. W służbie wciąż znajduje się co najmniej 8 z nich / Zdjęcie: RBSL

Pojazdy zostaną poddane modernizacji, która zwiększy poziom interoperacyjności i kompatybilności z sojusznikami w NATO. Ponadto nowe sensory pozwolą zwiększyć możliwości wykrywania zagrożeń spowodowanych bronią masowego rażenia. Umowa obejmuje także pozyskanie symulatora do szkolenia załóg Foxów. Prace modernizacyjne przeprowadzone zostaną przez zakłady RBSL w Telford w hrabstwie West Midlands (Rheinmetall i BAE Systems łączą siły, 2019-01-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.