Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zimowy rozkład lotów z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 23 października 2020

Zimowy rozkład lotów w porcie lotniczym Wrocław wchodzi w życie 25 października 2020 i będzie obowiązywał do 27 marca 2021. Zważywszy na trudny i niepewny okres w całej branży lotniczej oraz dynamicznie zmieniającą się sytuację, celem było wprowadzenie możliwe zróżnicowanej i atrakcyjnej siatki połączeń, spełniającej oczekiwania kilku grup pasażerów.

Podróżujący z Wrocławia będą mieli w sezonie zimowym 2020/2021 do dyspozycji ponad 30 kierunków sieciowych, czarterowych i obsługiwanych przez tanie linie lotnicze / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

W rozkładzie znalazły się kierunki atrakcyjne dla osób podróżujących w celach urlopowych, zarobkowych i biznesowych. Wypracowaliśmy solidną podstawę do pełnej odbudowy siatki lotów pasażerskich, która będzie długim procesem. Pamiętajmy, że sytuacja jest bardzo dynamiczna. Jeżeli się poprawi, jest szansa na powrót kolejnych połączeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami, którzy nieustannie analizują rynek i podejmują decyzje na bieżąco. Warto zatem sprawdzać rozkład, bo mogą pojawiać się w nim zmiany – ocenia Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika.

Najwięcej kierunków ze stolicy Dolnego Śląska zaoferuje Ryanair. Będą to Bristol (2 razy w tygodniu), Dublin (3 razy w tygodniu), East Midlands (3 razy w tygodniu), Edynburg (2 razy w tygodniu), Glasgow (raz w tygodniu), Shannon (raz w tygodniu), Leeds Bradford (2 razy w tygodniu), Liverpool (2 razy w tygodniu), Londyn-Stansted (7 razy w tygodniu), Manchester (2 razy w tygodniu), Newcastle (raz w tygodniu), Palermo (2 razy w tygodniu) i Rzym-Ciampino (2 razy w tygodniu).

Samolotami Wizz Air można będzie polecieć do Londynu-Luton (3 razy w tygodniu), Dortmundu (2 razy w tygodniu), Birmingham (raz w tygodniu), Oslo-Torp (raz w tygodniu), Doncaster-Sheffield (raz w tygodniu), Sztokholmu-Skavsta (od grudnia 2 razy w tygodniu), Eindhoven (2 razy w tygodniu), Kijowa-Żulian (2 razy w tygodniu), Lwowa (raz w tygodniu), Reykjaviku (2 razy w tygodniu), Charkowa (raz w tygodniu) i Zaporoża (od grudnia 2 razy w tygodniu).

PLL LOT wykonywać mają loty do Warszawy (3 razy dziennie) i Budapesztu (raz w tygodniu), Lufthansa – do Frankfurtu (2 razy dziennie), KLM – do Amsterdamu (raz dziennie), Swiss – do Zurychu (2 razy w tygodniu), a Eurowings – do Dusseldorfu (od grudnia 4 razy w tygodniu).

Obecność popularnych i prestiżowych przewoźników daje spore możliwości. Tanie linie lotnicze utrzymują i rozwijają oczekiwane przez pasażerów połączenia do pożądanych i popularnych miejsc w Europie, w tym do wielu miast w Wielkiej Brytanii. Przewoźnicy sieciowi oferują loty do międzynarodowych hubów przesiadkowych zlokalizowanych w miastach związanych z biznesem oraz z turystyką. Są także czartery do chętnie odwiedzanych kurortów z pięknymi plażami i słoneczną pogodą – dodaje Dariusz Kuś.

Rozkład uzupełniają połączenia czarterowe oferowane przez biura podróży do popularnych kurortów w Egipcie i Turcji: Hurghada (biura podróży Itaka i Coral Travel Wezyr Holidays), Marsa Alam (Itaka, TUI) i Antalya (TUI, Coral Travel Wezyr Holidays). Jesienią i zimą będzie można wybrać się do wielu atrakcyjnych miejsc. W nowym rozkładzie każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje prezes Kuś (Zimowy rozkład Grupy Lufthansa, 2020-10-19, Zimowa oferta Air France / KLM, 2020-10-05, Swiss wracają do Wrocławia, 2020-10-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.