Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

J-15S oblatany

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 06 listopada 2012

3 listopada został oblatany prototyp chińskiego dwumiejscowego myśliwca pokładowego J-15S.

Pierwszy lot nowej, dwumiejscowej wersji chińskiego myśliwca pokładowego J-15S odbył się z lotniska zakładowego Shenyang Aircraft. Samolot wystartował 3 listopada o 10:06. Lot trwał ok. 10 minut. Przebiegł bez problemów.

J-15 w wersji jednomiejscowej (Chińska kopia Su-33, 2010-05-26) kończy już testy. Wkrótce ma rozpocząć się produkcja seryjna tych samolotów. Mają one bazować na lotniskowcu Shi Lang (Ćwiczenia na Shi Lang, 2012-10-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.