Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Donald Cook w Rocie

Marynarka wojenna, 12 lutego 2014

Do hiszpańskiej Roty dotarł wczoraj pierwszy z 4 amerykańskich niszczycieli rakietowych typu Arleigh Burke, USS Donald Cook (DDG 75).

Zdjęcie: US Navy

USS Donald Cook opuścił port macierzysty w Naval Station Norfolk w Wirginii pod koniec stycznia i skierował się do bazy Armada Española (marynarki wojennej Hiszpanii) w Rocie, na południu kraju (USS Donald Cook w drodze do Roty, 2014-02-03). Okręt jest pierwszym z 4 niszczycieli rakietowych typu Arleigh Burke, które będą stanowić europejski element systemu obrony przeciwrakietowej USA (Hiszpanie zgadzają się na Aegis, 2012-11-19).

W najbliższym czasie do USS Donald Cook dołączy USS Ross (DDG 71). Pozostałe dwa, USS Carney (DDG 64) i USS Porter (DDG 78), znajdą się w Rocie w 2015. Za obsługę techniczną okrętów odpowiadać będzie hiszpańska Navantia (Navantia wesprze amerykańskie niszczyciele, 2013-07-11, Arleigh Burke pod opieką Navantii, 2013-09-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.