Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jamajskie Bushmastery zgodnie z terminarzem

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 13 listopada 2015

W najbliższych tygodniach jamajskie siły zbrojne odbiorą kolejną transzę opancerzonych samochodów patrolowych Bushmaster 4x4.

Pod koniec listopada Jamajka odbierze kolejną transzę australijskich samochodów patrolowych Bushmaster 4x4 / Zdjęcie: Michał Jarocki

Thales Australia wysłało do Jamajki kolejną transzę 3 samochodów patrolowych Bushmaster 4x4. Wozy powinny dotrzeć na Karaiby w ciągu najbliższych tygodni. W czerwcu i sierpniu jamajskie siły zbrojne odebrały pierwsze 2 transze australijskich pojazdów.

Pod koniec 2013 Kingston złożyło zamówienie na tuzin Bushmasterów (Jamajka zamawia Bushmastery, 2013-12-04). Thales Australia zobowiązało się dostarczyć pojazdy w latach 2015-2016. Do tej pory producent z Australii zdołał przekazać klientowi połowę zamówionych wozów, a także części zamienne i dokumentację techniczną. Ponadto Australijczycy przeprowadzili specjalistyczne szkolenie personelu obsługowego, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie samochodów w odpowiednim stanie technicznym.

Jamajka jest 6. użytkownikiem Bushmasterów po Australii (Tysięczny Bushmaster dla Australii, 2013-06-14), Holandii (Holandia zamawia dodatkowe Bushmastery, 2015-07-01), Indonezji (Kolejny nabywca Bushmasterów, 2014-04-14), Japonii (Cztery Bushmastery dla Japonii, 2014-04-08) i Wielkiej Brytanii. Australijskie wozy patrolowe zastąpią wiekowe i w większości niesprawne Cadillac Gage Commando V150, przyjmowane do służby w latach 1970.-1980.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.