Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe frachtowce AirBridgeCargo

Lotnictwo cywilne, 18 listopada 2015

Linie AirBridgeCargo odebrały od Boeinga dwa nowe samoloty transportowe.

Jeden z Boeingów 747-8F, które trafiły dziś do AirBridgeCargo jest 100. wyprodukowanym samolotem tego typu / Zdjęcie: Boeing

Do floty towarzystwa AirBridgeCargo, wchodzącego w skład grupy Wołga-Dniepr, dołączyły dziś dwa kolejne samoloty towarowe. Są to Boeingi 747-8 Freighter. Co szczególnie ważne, jeden z nich jest 100. samolotem tego typu, wyprodukowanym przez konsorcjum z Seattle (Tylko jeden 747 miesięcznie, 2015-06-25).

Przekazane dziś Boeingi zostały zamówione przez AirBridgeCargo podczas tegorocznego salonu w Paryżu. Umowa zakłada także udostępnianie Boeingowi i jego partnerom samolotów An-124-100, należących do grupy Wołga-Dniepr w ramach wsparcia logistycznego (Kolejne An-124 dla Wołga-Dniepr, 2015-10-19).

Nowe Boeingi 747-8F będą eksploatowane na połączeniach pomiędzy Azją i Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Razem z nim flota AirBridgeCargo składa się obecnie z 8 Boeingów 747-8F, pięciu 747-400 Extended Range Freighter i dwóch 747-400F (AirBridge Cargo operuje z EuroAirportu, 2014-09-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.