Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pożarnicze Ka-32 dla ChRL

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 24 listopada 2015

Przedsiębiorstwo Jiangsu Baoli z ChRL kupiło 4 śmigłowce pożarnicze Ka-32A11WS.

Ka-32A11WS zakupione przez Jiangsu Baoli posłużą do gaszenia pożarów, zadań patrolowych i wsparcia operacji specjalnych / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii
Wiertalioty Rossii i przedsiębiorstwo Jiangsu Baoli z ChRL podpisały umowę w sprawie zakupu 4 śmigłowców pożarniczych Ka-32A11WS. Wiropłaty zostaną dostarczone odbiorcy w latach 2016-2017. Będą one używane nie tylko do zwalczania pożarów, ale także do patrolowania i wsparcia operacji specjalnych. 

Jak mówi dyrektor generalny rosyjskiego holdingu, Aleksandr Michiejew, Ka-32A11WS, ze względu na niewielkie gabaryty i doskonałą manewrowość Ka-32A11WS są idealne do operowania wysokich górach i gęsto zabudowanych miastach ChRL. Użytkownicy z tego kraju używają ich przede wszystkim do zwalczania pożarów i misji poszukiwawczo-ratowniczych.

Ka-32A11WS, mający Certyfikat Typu EASA, spełnia wymagania stawiane przez przepisy FAR-29 i AP-29. Śmigłowce tego typu są używane na terenie Austrii, Azerbejdżanu, Brazylii (Centrum obsługi Ka-32 w Brazylii, 2014-08-13, ChRL (Ka-32 w akcji ratowniczej na Antarktydzie, 2014-01-04), Hiszpanii, Indonezji, Japonii, Kanady, Kazachstanu, Portugalii, Republiki Korei (Nowe centrum obsługowe Ka-32, 2014-01-29), Rosji i Szwajcarii.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.