Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja niemieckich CH-53G

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 27 lutego 2017

Airbus Helicopters otrzymał zamówienie na modernizację ciężkich śmigłowców transportowych CH-53 należących do Bundeswehry.

Modernizacja obejmie 26 śmigłowców CH-53G, używanych przez siły zbrojne Niemiec / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Airbus Helicopters otrzymał zamówienie od Federalnego Urząd Wyposażenia, Sprzętu Informatycznego i Materiałów Bundeswehry (BAAINBw) na modernizację 26 ciężkich śmigłowców transportowych CH-53G (Dwaj potencjalni następcy CH-53G, 2016-01-20). Kontrakt obejmie zarządzanie komponentami, które nie są już dostępne na rynku, a realizacja rozpocznie się od wymiany przestarzałych części na nowe i nowoczesne.

Modernizacja zagwarantuje, że wiropłaty pozostaną zdolne do działań operacyjnych co najmniej do 2030 (ILA 2016: CH-53K dla Niemiec, 2016-06-02). Proces unowocześnienia CH-53G rozpocznie się w 2017 i powinien zostać zakończony do 2022. Prace będą prowadzone w Niemieckim Wojskowym Centrum Wsparcia Airbus Helicopters w Donauwörth.

Zamówienie umożliwia zarówno Bundeswehrze (niemieckim siłom zbrojnym), jak i naszym zakładom w Donauwörth wdrażać wiążące plany. Airbus Helicopters jest niemieckim numerem jeden w zakresie obsługi, napraw i modernizacji ciężkich śmigłowców transportowych od dziesięcioleci. Posiadamy niezbędną infrastrukturę, wysoko wykwalifikowanych specjalistów i możemy zagwarantować dostawy dla wszystkich modeli śmigłowców Bundeswehry – powiedział Wolfgang Schoder, szef Airbus Helicopters Deutschland.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.