Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrabanda wyładowana w San Diego

Marynarka wojenna, Służby państwowe, Strategia i polityka, 21 września 2017

Straż Wybrzeża USA wyładowała w San Diego ładunek ponad 20 t narkotyków zarekwirowanych przemytnikom w rejonie Ameryki Środkowej i Południowej.

W San Diego wyładowano ok. 23 t. kokainy i heroiny przechwyconych przez jednostki USCG i USN podczas operacji morskich prowadzonych od sierpnia w rejonie Ameryki Środkowej i Południowej / Zdjęcie: Chief Petty Officer Brandyn Hill, USCG

Należący do Straży Wybrzeża USA (USCG) okręt patrolowy USCGC Stratton (WMSL 752), typu Legend, wszedł w środę do portu morskiego w San Diego. Z jego pokładu wyładowano ładunek ok. 23 t kokainy i heroiny o rynkowej wartości 679,3 mln USD (2,4 mld zł).

Wyładowane w San Diego narkotyki zabezpieczono w wyniku 25 interwencji okrętów USCG i US Navy prowadzonych od początku sierpnia. Operacje antynarkotykowe realizowano na wodach w rejonie Ameryki Środkowej i Południowej.

Narkotyki przechwyciły załogi czterech okrętów USCG, dwóch patrolowców typu Legend: USCGC Stratton i USCGC James (WMSL 754, USCGC James w linii, 2015-08-07) i dwóch jednostek typu Reliance: USCGC Steadfast (WMEC 623) i USCGC Dependable (WMEC 626, USCG wyładowała 18 ton kokainy w San Diego, 2017-06-16). W operacji antynarkotykowej uczestniczyli również marynarze z niszczyciela rakietowego USS Chafee (DDG 90), typu Arleigh Burke


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.