Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przebazowanie okrętów USN

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 14 września 2018

Dwa niszczyciele rakietowe typu Arleigh Burke zamieniły swoje dotychczasowe porty macierzyste w San Diego i na Hawajach na nowe.

Po blisko 19 latach niszczyciel rakietowy USS O'Kane (DDG 77), typu Arleigh Burke, opuszcza port macierzysty na Hawajach i kieruje się do nowej bazy w San Diego / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 1st Class Corwin M. Colbert

Niszczyciel rakietowy USS Wayne E. Meyer (DDG 108), typu Arleigh Burke, dotarł w czwartek do Joint Base Pearl Harbor-Hickam na Hawajach. W najbliższych latach jedna z najważniejszych baz US Navy będzie portem macierzystym okrętu, który dotąd stacjonował w San Diego w Kalifornii.

Niedługo przed nadejściem USS Wayne E. Meyer bazę na Hawajach opuścił inny niszczyciel rakietowy tego typoszeregu, USS O'Kane (DDG 77). Okręt skierował się do San Diego, gdzie mieścić się będzie jego nowy port macierzysty. Warto podkreślić, że USS O'Kane stacjonował na Hawajach od 1999.

W pierwszej połowie br. USS Wayne E. Meyer prowadził działania operacyjne na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, służąc w składzie lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 1 (USS Wayne E. Meyer w Malezji, 2018-02-22). Z kolei USS O'Kane działał w rejonie odpowiedzialności 7. floty USN na przełomie 2017 i 2018 (Nowa misja USS O'Kane, 2017-11-07). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.