Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa misja CSG 1

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 05 stycznia 2018

Okręty lotniskowcowej grupy bojowej nr 1 opuszczą dziś swe porty macierzyste i rozpoczną nową misję bojową.

Okręty CSG 1 rozpoczną nową misję bojową / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Sean M. Castellano, USN

Porty morskie w San Diego opuści dziś atomowy lotniskowiec USS Carl Vinson (CVN 70), typu Nimitz i niszczyciel rakietowy USS Wayne E. Meyer (DDG 108), typu Arleigh Burke. Dołączą one do krążownika USS Lake Champlain (CG 57), typu Ticonderoga (Podano przyczyny wypadku USS Lake Champlain, 2017-12-01), który wyszedł w morze w czwartek.

Następnie okręty lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 1 skierują się w rejon Hawajów, gdzie dołączy do nich niszczyciel rakietowy USS Michael Murphy (DDG 112), typu Arleigh Burke (Koniec misji USS Michael Murphy, 2017-06-14). Przez następne miesiące wspomniane jednostki będą prowadzić działania operacyjne na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, w ramach których mają współpracować z siłami morskimi lokalnych partnerów, a także uczestniczyć w ćwiczeniach morskich organizowanych w regionie.

Poprzednią misję bojową okręty CSG 1 zakończyły w czerwcu 2017 (Powrót USS Carl Vinson, 2017-06-26). Jednostki powróciły do portów macierzystych po pięciu miesiącach, podczas których prowadziły różnorodne działania operacyjne na Oceanie Spokojnym. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.