Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przyspieszenie Boeinga 737

Lotnictwo cywilne, 19 marca 2013

W wytwórni w Renton Boeing zaprezentował wczoraj pierwszego 737 wyprodukowanego po zwiększeniu tempa prac.

Pierwszy 737, wyprodukowany po zintensyfikowaniu produkcji do 38 samolotów miesięcznie / Zdjęcie: Boeing

Samolot, w wersji 737-800, zostanie przekazany na początku kwietnia. Jego odbiorcą będzie panamskie towarzystwo Copa Airlines.

W trakcie trzech tygodni, poprzedzających dostawę, realizowane będą próby działania jego instalacji pokładowych, zespołu napędowego i wyposażenia. Następnie wykonany zostanie oblot.

Amerykańskie przedsiębiorstwo zwiększa obecnie tempo produkcji samolotów wąskokadłubowych z 35 do 38 miesięcznie. W przyszłym roku wytwórnię w Renton co miesiąc opuszczać mają 42 nowe B737.

Powodem przyspieszenia są coraz większe zamówienia, składane przez linie lotnicze (601 samolotów Boeinga, 2013-01-03 ).  Niedawno Boeing dostarczył pierwszego 777, także wyprodukowanego po zwiększeniu tempa produkcji (B777 coraz szybciej, 2013-02-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra