Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

COIM zamawia wozy Marrua

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 03 grudnia 2014

Piechota morska Argentyny kupuje kolejne brazylijskie samochody terenowe Agrale Marruá 4x4.

Czternaście samochodów terenowych Agrale Marruá 4x4 kompletowanych na misję MINUSTAH będzie napędzanych 132-konnymi silnikami wysokoprężnymi. W każdym znajdzie się radiostacja, a dodatkowym wyposażeniem sanitarki będzie defibrylator / Zdjęcie: Agrale

Argentyńska Comando de la Infantería de Marina (COIM) zamówiła sześć samochodów Agrale Marruá 4x4 w wersji transportowej, cztery w odmianie rozpoznawczej, trzy w modelu dowódczym oraz sanitarkę. Będą one używane w ramach misji humanitarnej ONZ nazwanej MINUSTAH (United Nations Stabilization Mission in Haiti) na Haiti.

Siły zbrojne Argentyny wykorzystują 40 pojazdów rodziny Marruá, dostarczanych przez brazylijskie Agrale (Marrua dla Namibii, 2014-11-28; Marrua 4x4 oferowane Kolumbii, 2013-09-12; Kolejne Agrale Marruá dla Argentyny, 2011-04-28). Pojazdy służą do transportu żołnierzy i wyposażenia wojskowego między poszczególnymi bazami wojsk lądowych i korpusu piechoty morskiej. Część z nich była już w przeszłości wysyłana na wielonarodowe misje humanitarne ONZ.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.