Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Linia montażu H135 w ChRL

Lotnictwo cywilne, 30 października 2015

Airbus Helicopters otworzy w ChRL linię montażu końcowego śmigłowców lekkich H135.

W ciągu następnych 10 lat w ChRL wyprodukowanych zostanie 100 śmigłowców H135 / Zdjęcie: Charles Abarr, Airbus Helicopters

Dziś w Hewei, w prowincji Anhui, zastępca dyrektora generalnego Sino-German Ecopark Yao Yixian i prezes Airbus Helicopters Deutschland Wolfgang Schoder, w obecności premiera ChRL Li Keqianga i kanclerz Niemiec Angeli Merkel, podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia linii montażu końcowego śmigłowców H135 w ChRL. W ciągu następnych 10 lat zostanie tam wyprodukowanych 100 H135, których nabywcą będzie Sino-German Ecopark, zlokalizowany w Qingdao, w prowincji Szantung.

Oprócz linii montażu końcowego Airbus Helicopters otworzy w ChRL także biuro sprzedaży lokalnie montowanych H135, które trafią do krajowych odbiorców oraz oddziały zajmujące się obsługą techniczną, naprawami i przeglądami oraz szkoleniem, zapewniające wsparcie dla floty H135 zakupionych przez użytkowników z Państwa Środka.

H135 (dawniej oznaczany jako EC135) jest obecnie jednym z najpopularniejszych dwusilnikowych śmigłowców lekkich w ChRL, używanym przede wszystkim przez śmigłowcowe służby ratownictwa medycznego i policję (Pierwszy medyczny EC135 w ChRL, 2014-10-10). Airbus Helicopters dostarczył klientom na całym świecie niemal 1200 śmigłowców z rodziny H135, które wylatały ponad 3 mln h. 25% z nich eksploatują śmigłowcowe służby ratownictwa medycznego (Otyłość personelu LPR, 2015-10-24, Nowe H135 dla Norsk Luftambulanse , 2015-10-07, EC135 Gokcen Aviation w komplecie, 2014-04-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra