Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe destynacje KLM w Europie

Lotnictwo cywilne, 22 grudnia 2015

Latem przyszłego roku w ofercie KLM pojawią się nowe połączenia do Hiszpanii, Niemiec, W. Brytanii i Włoch.

Zdjęcie: KLM

Obecnie KLM oferuje ze swojego lotniska w Amsterdamie 76 tras na terenie całej Europy. W sezonie letnim 2016 holenderski przewodnik dostosuje swoją siatkę połączeń do oczekiwań podróżnych i zapotrzebowania rynku.

Od drugiej połowy kwietnia będzie można polecieć do Genui i Walencji. Przewoźnik będzie obsługiwał nową trasę do Włoch Embraerami 190, a do Hiszpanii – Boeingami 737. Ponadto z uwagi na duże zainteresowanie hiszpańską Ibizą, szczególnie w miesiącach letnich, KLM uruchomi również nowe połączenie na tej trasie, dostępne od 4 lipca do 25 sierpnia 2016.

Pojawią się też dwa nowe kierunki do Wielkiej Brytanii – Inverness i Southampton. Na trasach tych, od połowy maja 2016 operować będą Fokkery 70. Jednocześnie zwiększona zostanie oferta lotów do Drezna, także z wykorzystaniem Fokkerów 70.

W pierwszym tygodniu maja 2016 wzbogaci się oferta KLM do Stanów Zjednoczonych. Dwa razy w tygodniu, we czwartki i soboty, będzie można polecieć z Amsterdamu do Salt Lake City. Stamtąd, dzięki partnerstwu z Delta Air Lines, można dolecieć w dalsze zakątki USA (Zimowa oferta Air France-KLM, 2015-11-08).

Wszystkie transfery KLM odbywają się na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Aktualnie z Polski KLM oferuje 3 połączenia dziennie na trasie Warszawa-Amsterdam i 5 lotów tygodniowo między Krakowem a Amsterdamem. Od 15 lutego 2016 i przez cały sezon letni, KLM będzie oferować dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam (Dwa loty dziennie z Krakowa do Amsterdamu, 2015-11-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.