Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwa loty dziennie z Krakowa do Amsterdamu

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2015

Od lutego 2016 KLM będzie oferować dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam.

Zdjęcie: KLM

Od 15 lutego 2016 i przez cały sezon letni, linie KLM będą oferować dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam. Zwiększenie liczby lotów z 5 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie (Zimowa siatka połączeń z Krakowa, 2015-10-27).

Pierwszy, poranny samolot będzie startował z Krakowa-Balic o 6:00 i lądował w Amsterdamie o 8:00. Kolejny lot z Krakowa zaplanowany jest na 12:15, z lądowaniem w Amsterdamie o 14:15.

Natomiast pierwszy lot powrotny z portu Amsterdam-Schiphol rozpocznie się o 9:50, by w Krakowie wylądować o 11:45. Wieczorny wylot z Amsterdamu zaplanowany jest na 20:35, by o 22:30 wylądować w Krakowie.

Dzięki korzystnej porze nowego, drugiego lotu KLM na trasie Kraków-Amsterdam podróżni z południa Polski będą mieli do wyboru o wiele więcej połączeń na trasach międzykontynentalnych, m.in. do Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Wyspy Karaibskie. Na uwagę zasługuje np. oferta do Japonii – wylatując o godzinie 6:00 z Krakowa można przesiąść się na lot do Osaki czy Tokio (o 14:25) lub do Sao Paulo i Brasilii (9:55), a także do Chicago i Detroit (10:40).

KLM oferują loty do wielu unikatowych destynacji takich jak: Panama, Kilimandżaro, chińskie Hangzhou czy wyspy Bali, Curacao, St. Maarten i Bonaire. Obecnie siatka połączeń KLM obejmuje 139 miast na całym świecie. W 2015 wśród nowości znalazły się w niej, oprócz Krakowa, również Bogota, Cali, Belfast, Edmonton i Montpellier (Pierwszy Dreamliner we flocie KLM, 2015-11-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.