Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GrandNew dla Centaurium

Lotnictwo cywilne, 25 maja 2017

Szwajcarskie towarzystwo Centaurium Aviation odebrało śmigłowiec GrandNew.

GrandNew odebrany przez Centaurium Aviation będzie służył do przewozu VIP-ów z portu lotniczego Berno / Zdjęcie: Leonardo

Koncern Leonardo przekazał przedstawicielom Centaurium Aviation śmigłowiec GrandNew. Wyposażony w wiele urządzeń zwiększających bezpieczeństwo lotu wiropłat będzie używany przez towarzystwo Mountainflyers do przewozu VIP-ów z portu lotniczego Berno.

GrandNew może pomieścić maksymalnie 6 pasażerów i rozwinąć prędkość ponad 300 km/h. Jego wyposażenie obejmuje nowoczesną awionikę z automatycznym pilotem, układem antykolizyjnym i urządzeniami polepszającymi widoczność w nocy lub niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Niemal 230 użytkowników z 40 krajów całego świata zamówiło dotychczas prawie 370 śmigłowców Grand / GrandNew (Śmigłowce Leonardo dla Latynosów, 2016-09-02, Śmigłowce dla policji Ugandy, 2015-12-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.