Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

200. Puma gotowa do odbioru

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 czerwca 2018

Rheinmetall poinformował o wyprodukowaniu 200. bojowego wozu piechoty Puma przeznaczonego dla wojsk lądowych Niemiec.

200. bwp Puma opuszcza halę montażową zakładów PSM w Unterlüß. Jest to jednocześnie setny pojazd tego modelu wyprodukowany w Dolnej Saksonii / Zdjęcie: Rheinmetall

Jubileuszowy egzemplarz bwp Puma opuścił halę montażową zakładów w Unterlüß, w Dolnej Saksonii. Pojazd ma zostać dostarczony do ośrodka Bundeswehry w Munster, gdzie otrzyma dodatkowe wyposażenie pokładowe i przejdzie testy użycia w terenie.

Dostawy seryjnych bwp Puma rozpoczęły się w 2015 (Seryjna Puma dla Niemiec , 2015-06-25). Uważa się, że do 2020 wojska lądowe Niemiec otrzymają ostatnie z 342 zakontraktowanych pojazdów. Ponadto, niemiecka armia odebrała już osiem pojazdów przeznaczonych do celów szkoleniowych.

Bwp Puma dostarcza spółka joint-venture Projekt System & Management GmbH, w której udziały po 50% mają Krauss-Maffei Wegmann GmbH i Rheinmetall. Według zapowiedzi PSM obecne tempo produkcji ma wynosić 66 wozów rocznie. W 2020, ostatnim roku montażu, producent ma dostarczyć zaledwie 40 pojazdów (Przyspieszenie produkcji bwp Puma, 2016-08-31). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.