Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AirAsia odebrały pierwszego A330neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 sierpnia 2019

Malezyjskie linie AirAsia odebrały 9 sierpnia w Tuluzie swój pierwszy samolot A330-900neo. Jego użytkownikiem będzie spółka AirAsia X Thailand, specjalizująca się w połączeniach dalekodystansowych.

A330-900neo AirAsia X Thailand będą stacjonować w międzynarodowym porcie lotniczym Bangkok-Don Muang / Zdjęcie: Airbus

Samolot został dostarczony przez spółkę leasingową Avolon i jest pierwszym z dwóch A330neo, które dołączą do floty tajlandzkiego przewoźnika do końca tego roku. Jest on przystosowany do przewozu 12 pasażerów w klasie Premium (z fotelami rozkładanymi na płask) i 365 osób w klasie ekonomicznej. A330-900neo AirAsia X Thailand będą stacjonować w międzynarodowym porcie lotniczym Bangkok-Don Muang, wspierając rozwój i rozbudowę siatki połączeń na kluczowych rynkach, takich jak Australia, Japonia i Republika Korei.

AirAsia X eksploatują obecnie 36 Airbusów A330-300 i zamówiły 66 samolotów A330-900neo (Montaż Airbusów w Malezji?, 2018-07-24, FIA 2016: Więcej Airbusów dla AirAsia, 2016-07-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.