Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozpoczęcie budowy nowej Fabryki Broni

Przemysł zbrojeniowy, 18 listopada 2012

Jutro ma odbyć się symboliczne wbicie pierwszej łopaty pod budowę nowej siedziby Fabryki Broni. Zakończenie prac i uroczyste otwarcie nowego Łucznika zaplanowane jest na 15 stycznia 2014.

Wizualizacja przyszłej siedziby Fabryki Broni. Zakład będzie składał się z hali produkcyjnej, sali prób i części magazynowej o powierzchni 13,5 tys. m2 i budynku biurowego o powierzchni 2,8 tys. m2. Generalnym wykonawcą inwestycji jest radomskie przedsiębiorstwo Rosa-Bud. Budowa ma potrwać 15 miesięcy / Rysunek: Fabryka Broni

19 listopada o 12.00 na placu przy ulicy Olędzkiego w Radomiu ma odbyć się uroczystość rozpoczęcia budowy nowego zakładu produkującego broń strzelecką. Przyszła siedziba Łucznika będzie składała się z hali produkcyjnej, sali prób i części magazynowej o powierzchni 13 467 m2 i budynku biurowego o powierzchni 2 800 m2 (Nowa Fabryka Broni, 2011-10-20).

Generalnym wykonawcą inwestycji jest radomskie przedsiębiorstwo Rosa-Bud, które złożyło najkorzystniejszą ofertę wartą ponad 58 mln złotych. Budowa ma potrwać 15 miesięcy. Zakończenie prac i uroczysty odbiór nowej Fabryki Broni zaplanowano na 15 stycznia 2014. Zakład powstanie w zarządzanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan, w podstrefie w Radomiu (Nowa FB coraz bliżej, 2012-10-15).

28 sierpnia 2012 Grupa Bumar i Agencja Rozwoju Przemysłu podpisały umowę dotyczącą stworzenie nowej siedziby Łucznika (Nowa siedziba Fabryki Broni, 2012-09-04). Zgodnie z zapisami, ARP sfinansuje budowę obiektów produkcyjno-administracyjnych, a środki Grupy Bumar zostaną przeznaczone na modernizację parku maszynowego i wdrożenie nowych produktów m.in. modułowego systemu broni strzeleckiej (Nowy karabinek ujawniony, 2012-08-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.