Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wojsko kupuje SK-1

Wojska lądowe, 16 maja 2014

Inspektorat Uzbrojenia MON (IU) poszukuje wykonawcy 3 kompleksowych symulatorów strzelań SK-1 dla załóg KTO Rosomak. Oferty będą przyjmowane do 24 czerwca br.

MON jest w większości właścicielem praw autorskich i dokumentacji technicznej oraz przemysłowej produktów powstałych ze środków skarbu państwa. Na zdjęciu widoczny jest kompleksowy symulator strzelań dla załogi KTO Rosomak SK-1 w CSWL w Poznaniu / Zdjęcie: OBRUM

Zamówione przez IU symulatory mają być wykonane według dokumentacji technicznej będącej własnością MON, która zostanie przekazana wykonawcy wraz ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia. Zamawiający oczekuje, że do przetargu zgłosi się co najmniej 3 oferentów, choć ich liczbę ogranicza do 7.

W ocenie ofert największe znaczenie przyznano zrealizowanym dostawom zamówionych symulatorów. Od chwili złożenia zamówienia wykonawca będzie miał 6 miesięcy na jego realizację.

Symulatory trafią do 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu, 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie i do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu (Kolejne Rosomaki dla WP, 2013-10-24).

Kompleksowy symulator strzelań dla załogi KTO Rosomak SK-1 został opracowany przez OBRUM i WZM, w ramach pracy B+R zleconej przez Departament Polityki Zbrojeniowej (DPZ). Prototyp SK-1 wdrożono w 2009 w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. W 2011, również na zlecenie DPZ, egzemplarz partii próbnej trafił także do CSWL.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.