Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Swiss zamawiają kolejne Boeingi 777-300ER

Lotnictwo cywilne, 04 maja 2015

Swiss International Air Lines sfinalizowały zamówienie na trzy dodatkowe samoloty komunikacyjne Boeing 777-300ER.

Zdjęcie: Boeing

Dzisiaj w Zurychu miała miejsce finalizacja porozumienia o zakupie 3 samolotów Boeing 777-300ER (na zdjęciu) dla linii Swiss. Sygnowali je przedstawiciele producenta, przewoźnika i grupy Lufthansa, w skład której wchodzi szwajcarskie towarzystwo.

Wartość umowy, według cen katalogowych, to 990 mln USD (3,6 mld zł). Zamówienie figurowało poprzednio w statystykach Boeinga bez ujawnienia tożsamości nabywcy. Zawarta dziś umowa to kolejne zamówienie przez Swiss Boeingów 777-300ER. Poprzednio przewoźnik zakupił 6 samolotów tego typu w 2013 (Wielkie zakupy Lufthansy, 2013-03-14).

Linie Swiss obsługują 106 destynacji w 49 krajach, operując z Zurychu, Genewy i Bazylei (Letni rozkład grupy Lufthansa , 2015-03-17). W ub. r. z ich usług skorzystało ponad 16 mln pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra