Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozpoczęto budowę kanadyjskiego patrolowca

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 07 września 2015

W Halifaxie rozpoczęto budowę pierwszego kanadyjskiego okrętu patrolowego, przystosowanego do działań w środowisku arktycznym. Patrolowiec zostanie przekazany marynarce wojennej Kanady w 2018.Kilkuset pracowników stoczni Irving Shipbuilding z Halifaxu, w Nowej Szkocji wzięło udział w ceremonii cięcia blach pod pierwszy kanadyjski okręt patrolowy przystosowany do działań w Arktyce / Zdjęcie: Irving Shipbuilding 

W zeszłym tygodniu w stoczni Irving Shipbuilding w Halifaxie, w Nowej Szkocji, odbyła się uroczystość cięcia blach pod pierwszy z serii 5 okrętów patrolowych typu Harry DeWolf. Patrolowiec zostanie przekazany Royal Canadian Navy (RCN, królewskiej marynarce wojennej Kanady) w 2018.

Kanada wprowadzi do służby co najmniej 5 patrolowców typu Harry DeWolf. Ottawa przeznaczy na ich zakup 4,3 mld CAD (12,2 mld zł). Okręty nazywane są dla uczczenia pamięci zasłużonych oficerów marynarki wojennej Kanady (Piąty AOPS nazwany, 2015-07-20; Kanada nazywa kolejny patrolowiec, 2015-05-28).

Kanadyjskie patrolowce będą przystosowane do działania na wodach Oceanu Arktycznego. Producent zabezpieczy ich kadłub i nadbudówkę przed szkodliwym wpływem surowego arktycznego klimatu. Okręty zostaną wyposażone w zdalnie sterowane moduły uzbrojenia Mk 38 Mod 2 (Kanada wybiera uzbrojenie dla patrolowców, 2015-08-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.