Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe środki na rozwój Successorów

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 09 lutego 2016

Londyn przeznaczył dodatkowe 201 mln GBP na kontynuację prac nad projektem nowych strategicznych okrętów podwodnych.

Prace nad projektem nowych strategicznych OP powinny zakończyć się do połowy br. Wówczas rozpoczną się przygotowania do budowy pierwszego z okrętów / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

Ministerstwo obrony Wielkiej Brytanii postanowiło przeznaczyć dodatkowe 201 mln GBP (1,1 mld zł) na prace nad projektem serii nowych strategicznych okrętów podwodnych. W latach 2030. zastąpią one w linii eksploatowane przez Royal Navy atomowe OP typu Vanguard (na zdjęciu, Ostatnie prace nad projektem Successorów, 2015-03-12).

W prace nad projektem Successorów zaangażowani są m.in. BAE Systems, Babcock Marine i Rolls-Royce. Przedsiębiorstwa te są też odpowiedzialne za opracowanie i wdrożenie efektywnego systemu produkcji nowych okrętów. Jednostki będą budowane w stoczni BAE Systems w Barrow-in-Furness na północy Anglii. Jesienią 2015 rozpoczęto rozbudowę obiektu (Przygotowania do budowy Successorów, 2015-10-12).

Royal Navy pozyska 4 nowe strategiczne OP. Przygotowania do ich budowy powinny rozpocząć się na przełomie 2016/2017. Wszystkie jednostki będą stacjonować w HMNB (Her Majesty's Naval Base) Clyde w Szkocji.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.