Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

UPS zamawia Boeingi 747-8F

Lotnictwo cywilne, 27 października 2016

Towarzystwo UPS zamówiło 14 towarowych Boeingów 747-8F, z opcją na 14 dalszych.

Wizualizacja Boeinga 747-8F w barwach UPS / Rysunek: Boeing

Dzisiaj Boeing i UPS poinformowały o podpisaniu umowy w sprawie zakupu 14 samolotów towarowych 747-8 Freighter, z opcją na 14 kolejnych. Strony nie podały jej wartości, ani terminów dostaw. Wartość samolotów według cen katalogowych to ponad 5,3 mld USD (ponad 21 mld zł).

Samoloty te są strategiczną inwestycją w celu zwiększenia przepustowości dla klientów UPS na całym świecie. 747-8F pozwoli rozbudować naszą sieć zarówno na nowych, jak i istniejących rynkach – powiedział Brendan Canavan, prezes UPS Airlines.

UPS nie mógł wybrać lepszych samolotów, aby sprostać swoim rosnącym potrzebom biznesowym. Robimy wszystko, aby 747-8 Freighter był jeszcze lepszy i my czekamy, gdy UPS wprowadzi go do swojej floty – powiedział Brad McMullen, wiceprezes działu sprzedaży Boeing Commercial Airplanes.

Zamówienie Boeingów 747-8F jest pierwszym od dekady zakupem nowych samolotów przez UPS, po rezygnacji z nabycia 10 Airbusów A380 F. Jest to zarazem szczególnie ważny moment dla koncernu z Seattle, który przez długi czas nie potrafił zachęcić przewoźników do zakupów nowych Jumbo Jetów i musiał zmniejszyć tempo ich produkcji do 1 samolotu na 2 miesiące (FIA 2016: Sukcesy na stulecie Boeinga , 2016-07-15, Nowe frachtowce AirBridgeCargo, 2015-11-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.