Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

DCNS zmienia nazwę

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 28 czerwca 2017

Francuska grupa stoczniowa DCNS zmieniła nazwę na Naval Group.

Nowa nazwa francuskiej grupy stoczniowej ma pomóc w zwiększeniu jej rozpoznawalności na międzynarodowym rynku zbrojeniowym / Rysunek: DCNS

Decyzja o utworzeniu nowej marki tłumaczona jest przede wszystkim potrzebą zapewnienia przedsiębiorstwu lepszej wiarygodności na rynkach międzynarodowych i umocnienia jego tożsamości. W swoim komunikacie francuska grupa stoczniowa zwraca też uwagę na moment, w jakim zdecydowano się na zmianę nazwy. Kilka miesięcy wcześniej koncern osiągnął największy sukces rynkowy w historii, jakim było zawarcie porozumienia na budowę 12 konwencjonalnych okrętów podwodnych dla marynarki wojennej Australii (Kontrakt na australijskie OP, 2016-12-20).

- Stworzenie silnej, ujednoliconej marki, która uosabia zarówno nasze dziedzictwo jak i doświadczenie oraz wiedzę umożliwi nam realizację dwóch celów: dalsze przyciąganie najznakomitszych talentów do pracy u nas, co zapewni nam zasób krytycznych umiejętności niezbędnych dla obrony suwerenności naszych klientów, a także zwiększy nasz zasięg międzynarodowy i pozwoli zdobyć nowe rynki w niezwykle konkurencyjnym otoczeniu – stwierdził Hervé Guillou, Prezesa Naval Group.

- Nasza nowa nazwa, która jest prosta, międzynarodowa oraz zrozumiała we wszystkich językach, koncentruje się na podstawach naszej tożsamości: dziedzictwa 400 lat doświadczenia, które (...) dzisiaj pozwala nam eksportować naszą wiedzę dla zagwarantowania suwerennych interesów na morzu naszych międzynarodowych partnerów – dodał Claire Allanche, Dyrektor ds. Komunikacji grupy. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.