Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy CMS dla australijskich OP

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 lutego 2018

Lockheed Martin zaprojektuje i dostarczy system zarządzania walką dla nowych okrętów podwodnych marynarki wojennej Australii.

Nowe australijskie OP zastąpią obecnie eksploatowane jednostki typu Collins / Zdjęcie: MO Australii

Minister ds. przemysłu obronnego, Christopher Pyne, poinformował o zawarciu porozumienia ze spółką Lockheed Martin Australia o zaprojektowaniu, dostawie i integracji systemu zarządzania walką dla nowych, australijskich okrętów podwodnych. Umowa ma wartość ok. 700 mln AUD (1,8 mld zł).

Prace nad nowym systemem zarządzania walką dla australijskich OP mają trwać co najmniej do 2022. Uważa się, że kontrakt zawarty z Lockheed Martin Australia pozwoli utworzyć ok. 200 nowych miejsc pracy, zlokalizowanych głównie w rejonie Australii Południowej.

W nadchodzących dekadach marynarka wojenna Australii ma pozyskać dwanaście nowych okrętów podwodnych. Ich budowa prowadzona będzie w Australii Południowej, gdzie zlokalizowanych jest większość australijskich stoczni. Okręty powstaną w oparciu o projekt Shortfin Barracuda, przygotowany i udostępniony przez francuską Naval Group na mocy kontraktu z grudnia 2016 (Kontrakt na australijskie OP, 2016-12-20). Jego wartość przekracza 50 mld AUD (134 mld zł). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.