Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej F-35B w Iwakuni

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 02 października 2020

Dowództwo US Marine Corps ogłosiło, że stacjonująca obecnie w MCAS Iwakuni Marine Fighter Attack Squadron (All Weather) 242 Bats, powróci do Stanów Zjednoczonych w tym miesiącu.

/ Zdjęcie: US Marine Corps

W kraju jednostka, eksploatująca obecnie 12 samolotów wielozadaniowych F/A-18D Hornet zostanie przezbrojona i wyekwipowana w 16 F-35B Lightning II. W zamian do Japonii zostanie wysłana inna eskadra wyposażona w F/A-18C/D

Po zakończeniu procesu przezbrajania VMFA-242 powróci do Iwakuni. Dzięki temu w bazie stacjonować będą dwie eskadry F-35B. Od stycznia 2017 japońska baza jest siedzibą VMFA-121 Green Knights (Potrójna misja BTF, 2020-08-19, F-35C będą stacjonować w Iwakuni, 2018-04-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.