Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Honduras odbiera drugi SP 4207

Marynarka wojenna, 05 marca 2014

Marynarka wojenna Hondurasu odebrała drugi kuter patrolowy typu Stan Patrol 4207, General Francisco Morazán (FNH 1402).

Kutry typu Stan Patrol 4207 zostały zamówione na mocy porozumienia z Damen Shipyards Group, zakładającego również nabycie sześciu łodzi inspekcyjnych, Damen Interceptor 1102. Pierwszy z patrolowców odebrano jesienią zeszłego roku (Pierwszy Stan Patrol 4207 dla Hondurasu, 2013-09-09).

Nowe kutry patrolowe zwiększą potencjał działania marynarki wojennej w tak istotnych kwestiach, jak patrolowanie akwenów i wykrywanie zjawiska przemytu narkotyków, broni i ludzi. Ponadto, dysponując nowoczesnymi okrętami, Hondurańczycy będą w stanie angażować się w większym niż dotąd stopniu w wielonarodową operację antynarkotykową Martillo, prowadzoną pod auspicjami US Navy i straży wybrzeża USA (Kolejny sukces RFA Wave Knight, 2014-01-29).

Oferowane przez Damen kutry patrolowe, w tym z rodziny SP 4207, są dość popularne wśród państw Ameryki Południowej i basenu Morza Karaibskiego. W ostatnim czasie producent informował o otrzymaniu zlecenia na dostawę Wenezueli tuzina okrętów patrolowych, w tym 6 modelu SP 5009 (Tuzin kutrów patrolowych dla Wenezueli, 2014-02-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.