Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Austrian eksploatują E195

Lotnictwo cywilne, 05 stycznia 2016

Wczoraj Austrian Airlines rozpoczęły regularne rejsy z użyciem Embraerów 195.

Embraery 195 będą używane przez Austrian Airlines do obsługi połączeń z Wiednia do innych miast Starego Kontynentu / Zdjęcie: Embraer

Austrian Airlines rozpoczęły wczoraj obsługę regularnych połączeń regionalnych z użyciem samolotów Embraer 195. Austriacki przewoźnik jest jednym z najnowszych klientów brazylijskiego przedsiębiorstwa.

Wprowadzanie Embraerów 195 do floty Austrian rozpoczęło się jesienią ub. r. Poprzednio należały one do Lufthansa CityLine (Lufthansa planuje zakupy, 2013-02-20).

Embraery 195 zastępują w służbie Fokkery 70 i Fokkery 100, które trafią na Antypody. Średnia wieku holenderskich samolotów wynosiła 21 lat (Australijczycy kupują Fokkery, 2015-11-30).

120-miejscowe Embraery 195 będą używane do obsługi połączeń ze stolicy Austrii do innych miast w Europie. Można będzie je zobaczyć m. in. w Belgradzie, Hamburgu, Salonikach, Tiranie i Warszawie (Nowi dostawcy paliwa w Warszawie, 2015-11-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.