Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ILFC kupuje nowe Embraery

Lotnictwo cywilne, 17 lipca 2013

International Lease Finance Corporation (ILFC) podpisało z Embraerem umowę kupna samolotów E-Jets E2.

Embraer 190 E-2 w barwach ILFC / Rysunek: Embraer

Umowa jest efektem wstępnego porozumienia, jakie obydwie strony zawarły podczas tegorocznego salonu w Paryżu (Paris Air Show 2013: Wyniki Embraera , 2013-06-21). Wprawdzie wówczas ujawniono ilość statków powietrznych, jednak nie podano wartości transakcji.

Obecnie wiadomo, że ILFC nabędzie 25 E190-E2 i 25 E195-E2, za sumę 2,85 mld USD, według cen katalogowych. Opcja zakłada kupno takiej samej liczby obydwu typów, co zwiększa potencjalne zamówienie do 100 statków powietrznych. Dostawy zostaną zrealizowane w latach 2018-2023.

Szczegóły dotyczące najnowszych brazylijskich samolotów komunikacji regionalnej zostały podane do publicznej wiadomości także w Paryżu, kilka tygodni temu (Paris Air Show 2013: Druga generacja Embraera, 2013-06-17). Jako pierwsze dostarczone mają być Embraery 190-E2 – w 1. połowie 2018. Model 195-E2 ma wejść do eksploatacji w 2019, a rok później rozpocznie się przekazywanie odbiorcom Embraerów 175-E2.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.