Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanaira z Krakowa

Lotnictwo cywilne, 12 maja 2016

Przewoźnik z Irlandii uruchomi połączenie z Krakowa do Bournemouth.

/ Zdjęcie: Marcin Sigmund

Dzisiaj Ryanair poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice do Bournemouth. Połączenie będzie obsługiwane od 31 października. Loty wykonywane będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki (Nowy prezes portu lotniczego Kraków-Balice, 2016-04-21).   

Bournemouth to miasto w Anglii, położone nad kanałem La Manche. Jest jednym z ulubionych nadmorskich kurortów Anglików, dzięki piaszczystej plaży i dobrym warunkom do uprawiania sportów wodnych.

Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Bournemouth. Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień: jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowych tras. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu Always Getting Better – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira (Rozwój Ryanaira we Wrocławiu i Gdańsku, 2016-04-27).

W tegorocznym sezonie letnim irlandzki przewoźnik oferuje 33 trasy z Krakowa. W zimowym rozkładzie lotów, poza Bournemouth, Ryanair ma zacząć latać z Krakowa do Belfastu (Ryanair uruchomi połączenie Kraków – Belfast, 2016-03-04) i wznowić prowadzone w ubiegłym roku loty do Ovdy w Izraelu (Loty z Krakowa do Izraela, 2015-07-07). Irlandzki przewoźnik jest na krakowskim lotnisku liderem pod względem liczby przewożonych pasażerów. W 2015 z jego usług skorzystało około 45% podróżnych odprawionych w tym porcie lotniczym.

Obecnie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice trwają prace związane z łączeniem nowego i starego terminala pasażerskiego w jedną całość. Zgodnie z planem mają się one zakończyć jeszcze przed końcem lipca 2016, czyli przed organizowanymi w Krakowie Światowymi Dniami Młodzieży.

Ryanair jest jednym z największych przewoźników lotniczych w Europie, dysponującym flotą złożoną z prawie 350 Boeingów 737-800 i jednego 737-700. W kwietniu br. linie przewiozły 9,9 mln pasażerów, wykonując 57 tys. lotów (Ryanair odbiera 400. Boeinga , 2016-04-04).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.