Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozszerzenie współpracy LOT i SIA

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 04 stycznia 2019

Polskie Linie Lotnicze PLL LOT i Singapore Airlines (SIA) rozszerzyły współpracę code-share o połączenie Singapur-Tajpej. Dzięki tej umowie pasażerowie naszego narodowego przewoźnika mogą od końca listopada w ramach jednej rezerwacji podróżować między Warszawą i Tajpej na Tajwanie przez Singapur. Połączenie Warszawa-Singapur jest obsługiwane przez Boeingi 787 Dreamliner LOT-u, a rejs Singapur-Tajpej – przez Airbusa A330-300 Singapore Airlines (Niemal 18 mln pasażerów w Warszawie, 2019-01-04).

/ Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Korzyść dla pasażera polega na tym, że przewoźnicy mają prawo do sprzedaży biletów na całej trasie, gwarantując pasażerowi przesiadkę w Singapurze, a później dzielą się przychodami z wykonanej usługi. Dla pasażerów LOT-u oznacza to nowy atrakcyjny kierunek w Azji i rozszerzenie oferty z Singapuru. Do Miasta Lwa LO)T wykonuje z Warszawy cztery rejsy w tygodniu. Singapur jest dla PLL LOT jednym z głównych portów przesiadkowych w tym regionie świata, pełni też rolę bramy do innych portów w Azji Południowo-Wschodniej i Australii (A350-900ULR przekazany SIA, 2018-09-26).

W ramach jednej rezerwacji LOT-u połączenia z Singapuru są wykonywane przez Singapore Airlines (umowa code-share obejmująca sześć miast w Australii: Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Canberra, Adelajda, dwa w Wietnamie: Hanoi i Ho Chi Minh i jedno na Tajwanie: Tajpej) i przewoźników z grupy Jetstar oraz Qantas i Air New Zealand (w ramach SPA). W efekcie pasażerowie LOT-u mogą na jednym bilecie przez Singapur podróżować do wielu miast, m.in. w Tajlandii, Malezji, Indonezji, Hongkongu, Wietnamu, na Filipiny a także Australii i Nowej Zelandii.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra