Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Armata i Kurganiec-25 oficjalnie

Wojska lądowe, 04 maja 2015

Ministerstwo obrony FR opublikowało oficjalne wizerunki nowych pojazdów pancernych, m.in. czołgu średniego T-14 Armata i bwp Kurganiec-25. Publicznie zostaną one pokazane podczas Parady Zwycięstwa w Moskwie.

Czołg średni T-14 Armata

Ministerstwo obrony FR opublikowało oficjalne wizerunki nowych pojazdów pancernych. Na stronie internetowej resortu można zobaczyć – określony jako średni – czołg T-14 Armata i bojowy wóz piechoty Kurganiec-25 (Armata i Kurganiec-25 w Alabino, 2015-03-24), a także kołowy transporter opancerzony Bumerang (Przyśpieszony KTO Bumerang, 2012-10-12), samobieżną haubicę Koalicja-SW (Rosyjskie projekty pancerne, 2012-08-03) i bwp Armata.

Bwp Kurganiec-25

Według opisu, czołg średni Armata jest przeznaczony do walki manewrowej w ramach jednostek pancernych i zmechanizowanych. Ma być podstawowym środkiem walki w warunkach użycia broni atomowej i innych rodzajów broni masowego rażenia. Czołg ma być wyposażony m.in. w radiolokator pasma Ka z fazowaną anteną.

Bwp T-15 na bazie ciężkiej platformy gąsienicowej Armata

Bwp Kurganiec-25 służy do transportu żołnierzy piechoty i ich wsparcia na polu walki. Ma zwalczać siłę żywą przeciwnika, uzbrojenie przeciwpancerne i lekko opancerzone pojazdy.

Samobieżna haubica Koalicja-SW

Do tej pory nowe rosyjskie pojazdy były pokazywane nieoficjalnie, częściowo przykryte plandekami. Oficjalnie mają zostać zaprezentowane 9 maja podczas Parady Zwycięstwa w Moskwie. Ma w niej wziąć udział 16,5 tysiąca żołnierzy, 194 pojazdy kołowe i gąsienicowe oraz 143 samoloty i śmigłowce.

Kołowy transporter opancerzony Bumerang


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.