Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

PGZ o współpracy z Polskim Rejestrem Statków

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 21 lipca 2015

PGZ zawarła z Polskim Rejestrem Statków porozumienie o współpracy przy realizacji nowych programów zbrojeniowych Marynarki Wojennej RP.

PGZ chce wykorzystać potencjał i doświadczenie Polskiego Rejestru Statków w rywalizacji o nowe zlecenia na budowę i dostawę okrętów dla Marynarki Wojennej RP / Rysunek: Remontowa Shipbuilding

Polska Grupa Zbrojeniowa chce współpracować z Polskim Rejestrem Statków (PRS) m.in. w ramach realizacji programów budowy i dostawy Marynarce Wojennej RP nowych okrętów obrony wybrzeża (program Miecznik) i patrolowych z funkcją zwalczania min (Czapla, Miecznik i Czapla częściowo odtajnione, 2013-07-11). W przyszłości partnerzy zamierzają będą ubiegać się o realizację nowych projektów związanych z modernizacją techniczną polskich sił morskich.

W działalności rynkowej PGZ pomóc może bogate doświadczenie nowego partnera, m.in. w nadzorze nad właściwym przebiegiem cyklu życia okrętów, od fazy projektowej, poprzez budowę i eksploatację, aż po wycofanie ze służby. Obecnie PRS wspiera już realizację programu budowy okrętu patrolowego ORP Ślązak i niszczycieli min Kormoran II (na rysunku, Wodowanie ORP Ślązak, 2015-07-03; Kormoran II na sekcje rozłożony, 2014-11-28).

PGZ zamierza także wykorzystać doświadczenie PRS z działania w środowisku międzynarodowym. Polski Rejestr Statków m.in. aktywnie działa w Stowarzyszeniu Towarzystw Klasyfikacyjnych krajów NATO (Naval Ship Classification Association) i Międzynarodowym Stowarzyszeniu Bezpieczeństwa Okrętów Wojennych (International Naval Safety Association).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.