Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przyjęcie USS Montgomery do służby

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 10 września 2016

Dziś US Navy przyjęła do służby okręt USS Montgomery.

USS Montgomery (LCS 8) jest 2. okrętem w historii US Navy, który nazwano dla uhonorowania stolicy stanu Alabama / Zdjęcie: Austal USA

W Mobile w stanie Alabama odbyła się ceremonia przyjęcia do służby okrętu USS Montgomery (LCS 8), typu Independence, klasy Littoral Combat Ship (LCS). Udział w uroczystości wzięli przedstawiciele dowództwa US Navy i pracownicy stoczni Austal USA, producenta jednostki. Obecna była też p. Mary Sessions, matka chrzestna okrętu i żona Jeffa Sessionsa, senatora z Alabamy.

Wiosną zakończono testy odbiorcze USS Montgomery (Koniec prób odbiorczych USS Montgomery, 2016-05-16). Próby realizowano pod nadzorem Board of Inspection and Survey (INSURV). W ich trakcie oceniono funkcjonowanie podstawowych systemów pokładowych jednostki, w tym układu napędowego, urządzeń obserwacji i analizy otoczenia, zestawów łączności radiowej i modułów nawigacji satelitarnej, a także systemów zarządzania walką i samoobrony. W czerwcu USS Montgomery trafił do US Navy (USS Montgomery odebrany, 2016-06-27).  

W najbliższych dniach USS Montgomery powinien opuścić Mobile i skierować się do nowego portu macierzystego. Okręt będzie stacjonował w US Naval Base San Diego w Kalifornii. Jednostka rozpocznie działania bojowe w 2017.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.