Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Montgomery odebrany

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 czerwca 2016

US Navy odebrała okręt klasy LCS, USS Montgomery.

USS Montgomery jest już własnością US Navy. We wrześniu okręt zostanie przyjęty do służby, a w 2017 rozpocznie pierwszą misję bojową. Jednostka będzie stacjonować w San Diego w Kalifornii / Zdjęcie: USN

Przed kilkoma dniami w Mobile w stanie Alabama odbyła się ceremonia przekazania US Navy okrętu USS Montgomery (LCS 08), typu Independence, klasy LCS (Littoral Combat Ship). Udział w uroczystości wzięli pracownicy producenta jednostki, stoczni Austal USA, a także przedstawiciele przyszłego użytkownika, US Navy.

W połowie maja US Navy poinformowała o zakończeniu testów odbiorczych USS Montgomery (Koniec prób odbiorczych USS Montgomery, 2016-05-16). Prowadzono je pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV). W ich trakcie oceniono funkcjonowanie podstawowych systemów pokładowych jednostki, w tym układu napędowego, urządzeń obserwacji i analizy otoczenia, zestawów łączności radiowej i modułów nawigacji satelitarnej, a także systemów zarządzania walką i samoobrony.

USS Montgomery zostanie przyjęty do służby we wrześniu, podczas ceremonii organizowanej w Mobile w stanie Alabama. Następnie okręt przejdzie do nowego portu macierzystego Naval Base San Diego w Kalifornii, gdzie dołączy do innych jednostek klasy LCS (Kolejne LCS do San Diego, 2015-12-24). W 2017 okręt powinien rozpocząć pierwszą misję bojową.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.