Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Coraz więcej Lightningów w Eglin

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 28 września 2012

Lockheed Martin poinformował o dostarczeniu do bazy wojsk lotniczych Eglin dwudziestego F-35.

F-35B należący do Marine Fighter Attack Squadron 501 w bazie wojsk lotniczych Eglin / Zdjęcie: USAF

Dostarczony wczoraj samolot oznaczony BF-15, to F-35B skróconego startu i pionowego lądowania (STOVL). Samolot został przypisany do 501. eskadry USMC wchodzącej w skład 2. Skrzydła.

Podobnie jak poprzednie, także BF-15 będzie używany do szkolenia przyszłych pilotów F-35. Do AFB Eglin trafiają praktycznie wszystkie wyprodukowane przez Lockheed Martin Lightningi (Szkolenie na F-35B, 2012-08-25; Operacyjne testy F-35A, 2012-09-11), także te montowane na zlecenie państw trzecich (Pierwszy brytyjski F-35B przekazany, 2012-07-19).

W przyszłości rolę centrum szkoleniowego dla F-35 przejmie Luke Air Force Base w Arizonie (Szkoła pilotów F-35, 2012-08-03).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.