Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Międzynarodowe Aviadarts

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 21 lipca 2014

Jutro rozpoczną się międzynarodowe ćwiczenia lotnicze Aviadarts 2014. Gospodarzem imprezy jest Federacja Rosyjska.

W tegorocznych ćwiczeniach Aviadarts biorą udział 3 Su-30MKK, ze składu wojsk lotniczych Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej / Zdjęcie: MO ChRL

Tegoroczne, drugie ćwiczenia Aviadarts odbywać się będą od 22 do 28 lipca na terenie baz lotniczych w Lipiecku i Woroneżu oraz na poligonie Pogonowo.

Weźmie w nich udział 21 zespołów reprezentujących Wojenno-Wozdusznyje Siły (wojska lotnicze) FR, jedna załoga Wojenno-Morskowo Fłota (marynarki wojennej) FR, wyposażone w samoloty Su-25SM (Kolejna modernizacja Su-25, 2012-10-10), Su-25, МiG-29SМТ, МiG-29, Su-27SМ, Su-27 (Spotkanie nad Bałtykiem, 2014-06-20), Su-24, Ił-76MD i Тu-22М3 oraz śmigłowce Ka-52, Мi-24, Mi-28N (Oblot Mi-28UB, 2013-08-09), Мi-8МТ i Мi-8МTW5 (7500 śmigłowców Mi-8/17 z Kazania, 2014-05-23). Oprócz nich w Rosji pojawili się także przedstawiciele wojsk lotniczych Białorusi (3 Su-25) i ChRL (3 Su-30MKK).

W ramach ćwiczenia piloci wykonywać będą zadania nawigacyjne, rozpoznawcze, loty w formacji oraz misje uderzeniowe – ataki na cele naziemne (samoloty i pojazdy) przy pomocy działek pokładowych, bomb i niekierowanych pocisków rakietowych. Sędziowie, oceniający umiejętności poszczególnych załóg, biorą pod uwagę nie tylko skuteczność ognia, ale także czas wyjścia na cel i prawidłowość wykonania manewrów. Realizacja zadań obserwowana będzie przy pomocy bezzałogowych statków latających.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.